Pánské

Abyste mohli hrát golf po celý rok a za takřka každého počasí, nabízíme širokou škálu vysoce kvalitního a funkčního pánského golfového oblečení. Vyberte si golfové oblečení z nabídky světově proslulých značek jako Nike, Under Armour, FootJoy, Kjus a dalších, a přesvědčte se, že s kvalitním oblečením se budete moci plně soustředit na samotnou hru.

Pánské

Podkategorie

 • Trička

  Golfová trička či polo trička jsou pochopitelně jednou z nejviditelnějších částí golfového oblečení. Nejde ale jen o to vypadat dobře, ale také se tak cítit. Vyberte si pánská golfová trička od světových značek jako Adidas, Under Armour, FootJoy, Kjus a dalších a zaručeně oceníte i pohodlí při hře.

 • Svetry a mikiny

  Kvalitní svetr možná nemá přímý vliv na kvalitu vašeho výkonu, ale zajistí vám při golfu teplo a pohodlí, což váš výkon i zážitek ze hry zcela jistě pozitivně ovlivní. Z toho důvodu najdete v naší nabídce pánské golfové svetry a mikiny od předních výrobců jako Adidas, Under Armour, FootJoy, Kjus a dalších

 • Bundy a vesty

  Kvalitní bunda možná nemá přímý vliv na kvalitu vašeho výkonu, ale zajistí vám při golfu teplo a pohodlí, což váš výkon i zážitek ze hry zcela jistě pozitivně ovlivní. Z toho důvodu najdete v naší nabídce pánské golfové bundy a vesty od předních výrobců jako Adidas, Under Armour, FootJoy, Kjus, Callaway a dalších.

 • Kalhoty

  Pánské golfové kalhoty mají především neomezovat v pohybu a poskytovat pohodlí při hře. Zároveň se ve srovnání s nakupováním volnočasových kalhot můžete při výběru značně uvolnit – žádné barvy nejsou v golfu tabu. Vybírejte z pohodlných a barevných kalhot světových značek jako Callaway, Under Armour, FootJoy, Kjus a dalších.

 • Kraťasy

  V horkých letních dnech jsou kvalitní golfové kraťasy prakticky nutností. V naší nabídce najdete pánské golfové kraťasy stylového vzhledu s praktickými kapsami a snadným, přirozeným pohybem při odpalu od uznávaných výrobců, včetně Callaway, Under Armour, FootJoy, Kjus a dalších.

 • Čepice a kšilty

  Čepice, kšiltovky, vizory, kulichy, slamáky či kloboučky. I na golfovém hřišti si můžete udržet svůj oblíbený styl oblékání. Golfové čepice jsou skvělý doplněk každého outfitu a to v každém počasí. Vyberte si z mnoha druhů a stylů čepic od prvotřídních golfových značek.

 • Pásky

  I když si zrovna nepotrpíte na doplňky k oblečení, pásky byste neměli opomíjet. V naší nabídce najdete pánské golfové pásky předních světových výrobců a vybírat můžete také z řady textilních materiálů či kůže.

 • Ponožky

  Udržujte na hřišti nohy v teple a suchu. Pánské golfové ponožky v našem obchodě jsou ideální pro všechny golfové boty. Vyberte si z nabídky kvalitních značek jako FootJoy, Under Armour, Nike a zažijte opravdové pohodlí při hře.

 • Funkční prádlo

  Jak už ze samotného označení funkční prádlo vyplývá, největšího výhoda oblečení v této kategorii je jeho praktičnost. Ať už si z naší nabídky vyberete legíny, rukávy nebo jiné kompresní prádlo, vždy budete mít jistotu, že vás vybrané pánské funkční prádlo udrží v teple bez sebemenšího omezení pohybu při odpalu.

Počet produktů: 232

Zobrazení 1-12 z 232 položek

Aktivní filtry