NOVINKY 2021 VE FITTING CENTRU

Do fitting centra již dorazily horké novinky pro rok 2021. Již nyní můžete vyzkoušet následující modelové řady od světových značek:

TAYLORMADE

TITLEIST

SRIXON

Chcete hrát lepší golf? My vám k tomu pomůžeme!

Představujeme Vám venkovní fitting centrum přímo na drivingu v Hodkovičkách. Každý golfista si nyní může nechat profesionálně změřit charakteristiky golfového švihu, svojí postavu a budou mu navrženy golfové hole přesně na míru.

Využíváme nejmodernější počítačové technologie umožňující velmi podrobnou analýzu, a to v kombinaci se zkušenými fittéry přímo od našich dodavatelů, kteří Vám zajistí správný výběr holí. Samotná výroba holí pak probíhá přímo v u výrobců holí v zahraničí.

Disponujeme analyzátory odpalu a golfového švihu Flightscope X2 a Trackman 4. Díky těmto technologiím Vám zajistíme nejpokročilejší úroveň stavby holí na míru metodou dynamického fittingu. Při tomto fittingu se provádí detailní analýza chování holí při švihu hráče nikoliv na bázi statických měření, ale v dynamické podobě při skutečném pohybu hráče při úderu a skutečného letu míče.

Jste začátečník a plánujete si pořídit svojí první golfovou výbavu?
Jste pokročilý hráč a chcete zlepšit vaši hru a snížit handicap?
Jste výkonnostní hráč a potřebujete vyladit švih a maximalizovat účinnost vaší hry?

Naší odpovědí je: 

HODKOVIČKY FITTING CENTRUM

Rezervace fittingu: 737 284 377 nebo osobně na recepci klubu
Vltavanů 546, 147 00 Praha 4 - Hodkovičky

Máme pro Vás připravený plnohodnotný fitting golfových holí

  • Časový rozsah: 55 minut
  • Určeno pro zájemce, kteří si přejí provést všechna fittingová měření a současně prakticky vyzkoušet různé varianty modelů holí s vhodnými parametry před jejich zakoupením a to zejména různé délky a pružnosti shaftů, případně s různými lofty, nebo velikostí gripu. Služba určena pro všechny zájemce z řad hráčů golfu s HCP 0-54

Fitting je zcela zdarma

ty:

Začínám, netrefím míč, fitting nemá smysl.”

Je nutné podstoupit minimálně biometrické měření na určení délky hole, úhlu lie a velikosti gripu, pro správný švih hole.

Fitting je jen pro profesionály.”

Fitting je pro všechny hráče, kteří chtějí aby jejich vybavení fungovalo správně a pomohlo jim dosáhnout těch nejlepších výsledků.

Na fitting půjdu až budu hrát lépe až budu mít nízký handicap.

Nížší handicap a zlepšní hry dosáhnete rychleji pokud projdete fittingem.

Na mojí hru to stačí.”

Pokud máte nesprávnou délku shaftu, flex shaftu, váhu shaftu, úhel lie, může docházet ke kompenzacím ve švihu a tím i riziku zranění a trvalému poškození svalů, šlach, kloubů, případně únavové zlomeniny.