Vozíky

Takřka každý golfista ví, že pravým opakem uvolněné procházky po pláži je trek s kompletním golfovým vybavením po dlouhém a kopcovitém hřišti. Kromě nepohodlí vám zvýšená námaha může ovlivnit i váš výkon na hřišti. Pokud chcete mít dostatek energie na hřišti, pořiďte si elektrický či klasický golfový vozík a v klidu se soustřeďte pouze na svůj výkon a radost ze hry. Nabízíme pouze kvalitní a osvědčené značky vozíků –  Motocaddy, BagBoy  a další

Podkategorie

  • Elektrické

    Profesionálové se spoléhají na své caddies, aby se mohli soustředit a připravit pouze na svůj další odpal. Pokud ovšem nepatříte mezi vyvolené, pak jsou elektrické vozíky ti praví caddies pro vás. Díky nim se můžete soustředit na svou hru a ne na bolest v rameni. V posledních letech se výrazně snížila cena motorizovaných technologií, čímž se elektrické vozíky stávají cenově dostupným luxusem, který využívá čím dál více golfistů. Vybírejte z osvědčené kvality značek elektrických vozíků Motocaddy a Davies.

  • Ruční

    Tříkolečkové ruční vozíky jsou minimálním standardem pro přepravu golfového bagu na hřišti pro všechny, kteří chtějí nebo dokonce potřebují snížit námahu z přepravy, protože to znamená menší zatížení zad a nohou. Nabízíme osvědčené vozíky Motocaddy a Bagboy.

  • Příslušenství

    Výrobci golfových vozíků myslí na vaše pohodlí takřka ve všech ohledech. V kategorii příslušenství ke golfovým vozíkům tedy najdete držáky na deštníky, telefony, score karty či nápoje, baterie do elektrických vozíků, obaly na vozíky a mnoho dalších příslušenství.

Aktivní filtry