Bagy

Spolehlivý golfový bag je něco, co každý hráč potřebuje. Ať už zkušení profesionálové nebo začátečníci. Věřte nebo ne, ale výběr bagu může mít pozitivní nebo negativní vliv na vaši hru. Proto v naší nabídce najdete pouze bagy kvalitních značek jako Titleist, TaylorMade, Callaway a Bridgestone.

Podkategorie

 • Bag na vozík

  Při golfu nikdy nevíte, jaké budou povětrnostní podmínky. Bagy na vozíky jsou větší než bagy na nošení a nabízí řadu dalších funkcí, včetně kapes, které jsou snadno přístupné. Díky nim máte jistotu, že unesete vše, co byste mohli potřebovat na hřišti. V Greeneagle máte na výběr širokou nabídku od předních výrobců jako Titleist, TaylorMade, Callaway a Bridgestone.

 • Bag na nošení

  Stand bagy se používají k přepravě vašich golfových holí na zádech během hry. Nejsou tak těžké jako bagy na vozíky a přesto se do nich vejde všechno, co potřebujete při hře. Zároveň jsou pohodlné a snadno se nosí. Díky výsuvným nožičkám je můžete postavit prakticky kdekoliv. Vaše hole tak nepadají a nepoškozují se. V naší nabídce najdete široký sortiment od předních výrobců včetně Titleist, TaylorMade, Callaway a Bridgestone a dalších.

 • Tréninkový bag

  Na trénink není potřeba nosit s sebou kompletní set golfových holí. Tím pádem je zbytečné s sebou nosit i těžší bag na nošení celého setu a stací vám lehčí tréninkový bag, do kterého se vejde pár holí, které se rozhodnete při tréninku využít. Kromě lehkosti se tréninkové bagy navíc vyznačují i vynikající skladností.

 • Dětské bagy

  Děti potřebují na golf nejen menší hole ale i menší bagy než dospělí. Dětské golfové bagy jsou zpravidla určeny pro konkrétní řadu golfových holí, aby velikostně odpovídaly věku a vzrůstu dítěte. Kromě pohodlí a praktičnosti vás samozřejmě také potěší, že dětské bagy jsou výrazně levnější než bagy pro dospělé.

 • Cestovní bagy

  Na celém světě je spousta nádherných golfových hřišť, ve kterých je většinou možné si golfové hole půjčit. Většina golfistů se ale cítí pohodlněji a lépe s vlastní sadou holí. Proto jsou cestovní bagy dokonalým doplňkem pro ty, kteří si chtějí užívat golf na cestách, aniž by se jejich hole jakkoliv při přepravě poškodily. Nabízíme totiž kvalitní cestovní bagy s perfektní ochranou zejména proti tomu, aby do sebe hole při přepravě neustále narážely.

 • Příruční tašky

  V této kategorii najdete cestovní tašky, kabelky, vaky na záda, tašky na kosmetiku, batohy a další druhy příručních tašek od vašich oblíbených golfových značek jako Titleist, Callaway, TaylorMade a Bridgestone.

 • Tašky na boty

  Tašky na boty od špičkových výrobců jako Titleist, TaylorMade a Bridgestone, pomáhají zajistit, aby vaše golfová obuv měla bezproblémovou cestu z domova na golfové hřiště a zpět, aniž by vám znečistila například kufr vašeho auta.

 • Pláštěnky

  Pořízení kvalitní sady golfových holí a bagu není příliš levná záležitost. Proto se vyplatí investovat menší částku i do doplňků, které vaše hole ochrání před poškozením. Jedním z takových doplňků jsou takzvané raincovery, které ochrání váš bag s holemi před deštěm.

Aktivní filtry