Dámské

Dámské golfové oblečení pro vaše pohodlí po celý rok. Široká škála vysoce kvalitního, příjemného i funkčního oblečení. Vybírejte z golfové módy předních světových návrhářů a značek jako Nike, Under Armour, FootJoy, Kjus a dalších.

Dámské

Podkategorie

 • Trička

  Dámská golfová trička a polo trička, díky nimž budete nejen vypadat dobře, ale také se tak cítit. Nárokům na výběr jedné z nejviditelnějších částí vašeho golfového outfitu jistě vyhoví nabídka světových značek jako Callaway, Under Armour, FootJoy, Kjus a dalších.

 • Svetry a mikiny

  Dámské golfové svetry a mikiny nabízí široké možnosti zajímavého zpracování, pestrých barev, vzorů, střihů i materiálů. To znamená, že kromě pohodlí při hře budete i skvěle vypadat. Stačí si vybrat z naší široké nabídky svetrů a mikin od předních výrobců jako Callaway, Under Armour, FootJoy, Kjus a dalších.

 • Bundy a vesty

  Kvalitní bunda možná nemá přímý vliv na kvalitu vašeho výkonu, ale zajistí vám při golfu teplo a pohodlí, což váš výkon i zážitek ze hry zcela jistě pozitivně ovlivní. Z toho důvodu najdete v naší nabídce dámské golfové bundy a vesty od předních výrobců jako Callaway, Under Armour, FootJoy, Kjus a dalších.

 • Kalhoty

  Dámské golfové kalhoty pro vaše pohodlí při hře. Stylové kalhoty mnoha barev, vzorů i materiálů. Vybírejte z kvalitních a originálních kalhot světových značek jako Callaway, Under Armour, FootJoy, Kjus a dalších.

 • Kraťasy

  Dámské golfové kraťasy různých barev, délky i střihů. Kraťasy stylového vzhledu a s užitečnými vlastnostmi pro přirozený pohyb při hře. Vybírejte z nabídky uznávaných výrobců, včetně Callaway, Under Armour, FootJoy, Kjus a dalších.

 • Sukně a šaty

  Chcete-li na hřišti působit skutečně elegantně, pak jsou dámské golfové sukně a šaty vynikající volbou. V parných dnech jsou zároveň tou nejpříjemnější variantou, díky níž se budete cítit skutečně uvolněně. Kvalitní výrobky od značek jako Callaway, Under Armour, FootJoy, Kjus a dalších pro vás znamená jistotu, že kromě pohodlí vám pomohou i k lepším výkonům.

 • Čepice a kšilty

  Čepice, kšiltovky, vizory, kulichy, slamáky či kloboučky. I na golfovém hřišti si můžete udržet svůj oblíbený styl oblékání. Golfové čepice jsou skvělý doplněk každého outfitu a to v každém počasí. Vyberte si z mnoha druhů a stylů čepic od prvotřídních golfových značek.

 • Pásky

  Pásky jsou nejvýraznějším doplňkem k oblečení a i kdyby vám bez nich kalhoty nepadaly, vypadaly by bez nich neúplně. Vybírejte dámské golfové pásky předních světových výrobců jako Callaway, Under Armour, FootJoy, Kjus a dalších a ujistěte se tak, že budete na hřišti vypadat skvěle.

 • Ponožky

  Pro váš příjemný zážitek ze hry, pohodlí i zdraví je nezbytné udržovat nohy v teple a suchu. Dámské golfové ponožky z naší nabídky vám pohodlí zaručí. Vyberte si z nabídky kvalitních značek jako Callaway, Under Armour, FootJoy, Kjus a dalších a zažijte opravdové pohodlí při hře.

 • Funkční prádlo

  Dámské funkční prádlo vás udrží v teple a nemusíte při tom nosit rozměrné bundy či silné kalhoty. Kompresní prádlo z naší nabídky vás navíc nikdy nebude omezovat v pohybu při odpalu. Vybírejte mezi kvalitními značkami jako Callaway, Under Armour, FootJoy, Kjus a dalších.

Počet produktů: 168

Zobrazení 1-12 z 168 položek

Aktivní filtry