Bundy a vesty

Kvalitní bunda možná nemá přímý vliv na kvalitu vašeho výkonu, ale zajistí vám při golfu teplo a pohodlí, což váš výkon i zážitek ze hry zcela jistě pozitivně ovlivní. Z toho důvodu najdete v naší nabídce pánské golfové bundy a vesty od předních výrobců jako Adidas, Under Armour, FootJoy, Kjus, Callaway a dalších.

Bundy a vesty

Podkategorie

  • Bundy do deště

    Bez kvalitní bundy do deště se z příjemné hry golfu může snadno stát nepříjemná záležitost. Nepromokavé bundy vás udrží v teple a suchu díky větru i voděodolným technologiím, prodyšným materiálům. Vybírejte z řady pánských voděodolných bund od značek jako Callaway, Kjus, Under Armour, FootJoy a dalších.

  • Bundy proti větru

    Silný vítr ovlivňuje nejen trajektorii Vámi odpálených míčků, ale obzvlášť při chladném počasí může negativně ovlivňovat i Vaši hru nebo samotné zdraví. V naší nabídce najdete kvalitní pánské bundy proti větru od značek jako Adidas, Under Armour či FootJoy, díky kterým se budete moci věnovat golfu za všech podmínek.

  • Vesty

    Hlavní výhoda golfových vest je, že vás zahřejí v chladném počasí, aniž by vás pohybově omezovaly při odpalu. V naší nabídce najdete kvalitní pánské golfové vesty z příjemných a funkčních materiálů, moderních a praktických střihů od značek jako Callaway, Under Armour či FootJoy.

Aktivní filtry