Rukavice

Golfové rukavice jsou důležitou součástí každé golfové soupravy. Pro správné držení hole je důležitá přilnavost. Bez rukavic golfisté nejsou schopni předvést to úplně nejlepší ze svých schopností. Pro perfektní kontrolu je potřeba zvolit vhodné golfové rukavice. Neměly by být příliš těsné ani příliš volné. V naší nabídce najdete rukavice top značek jako Footjoy, Titleist, Under Armour, TaylorMade či Bridgestone. Stačí si jen vybrat.

Podkategorie

  • Pánské rukavice

    Kvalitní pánské golfové rukavice jsou nezbytné pro správné držení hole. Pro perfektní kontrolu je potřeba zvolit vhodné golfové rukavice. Neměly by být příliš těsné ani příliš volné. Jste-li levák, potřebujete rukavici na pravou ruku, jste-li naopak pravák, potřebujete rukavici na levou ruku.

  • Dámské rukavice

    Dámské golfové rukavice jsou důležité nejen pro váš lepší výkon ale i pohodlí při hře. Správné držení hole díky dostatečné přilnavosti zajistí právě kvalitní rukavice. V naší nabídce najdete dámské rukavice světových značek jako Callaway, Srixon, FootJoy, Titleist, Zoom nebo TaylorMade. A nebojte, u dámských rukavic dbají výrobci i na vzhled, a tak si můžete vybrat i barevné rukavice, aby ladily s vaším outfitem.

  • Dětské rukavice

    Dětské golfové rukavice jsou nezanedbatelnou součástí vybavení pro malé golfisty. Aby se děti od útlého věku učily správnému držení hole, je důležitá přilnavost, kterou zajistí právě rukavice. V naší nabídce najdete kvalitní dětské rukavice od značek jako Callaway, Srixon nebo FootJoy.

Aktivní filtry