Boty

Máme skladem širokou škálu pánských, dámských i dětských golfových bot od všech předních výrobců jako FootJoy, Under Armour, Adidas, Bridgestone a dalších. Vyberte si ze širokého výběru velikostí a šířky, barev, syntetických či kožených materiálů. V naší nabídce najdete boty vyhovující všem velikostem nohou, stylům i každému počasí.

Podkategorie

 • Pánské boty

  V naší nabídce najdete pánské golfové boty od ověřených dodavatelů obuvi jako FootJoy, Under Armour, Callaway, Bridgestone. Ať už potřebujete boty vodotěsné nebo moderní designové, určitě si vyberete a to v široké škále velikostí a stylů. Nabízíme boty s kovovými i tvarovanými spajky i bez spajků.

 • Dámské boty

  Velký výběr od lehké letní obuvi až po silnější zimní boty. Nabízíme dámské golfové boty se spajky nebo bez spajků, klasické i odvážnější designy a hlavně kvalitní značky jako FootJoy, Under Armour, Callaway, Bridgestone. Ať už si vyberete jakoukoliv variantu, v kvalitní golfové obuvi se budete na hřišti vždy cítit lépe.

 • Dětské boty

  Kvalitní dětské golfové boty i pro ty nejmenší juniory. Dětské boty jsou pestrobarevné, pohodlné a funkční stejně jako boty pro dospělé za výrazně nižší cenu. Tak proč dětem nedopřát stejně příjemný zážitek ze hry golfu jako dospělým?

 • Příslušenství

  Golfové boty stejně jako kterékoliv jiné potřebují občasnou péči, aby vypadaly a fungovaly stále jako nové. V naší nabídce najdete spajky, tkaničky, spreje či vložky do bot a další specializované příslušenství ke golfové obuvi.

Aktivní filtry