Bundy a vesty

Kvalitní bunda možná nemá přímý vliv na kvalitu vašeho výkonu, ale zajistí vám při golfu teplo a pohodlí, což váš výkon i zážitek ze hry zcela jistě pozitivně ovlivní. Z toho důvodu najdete v naší nabídce dámské golfové bundy a vesty od předních výrobců jako Callaway, Under Armour, FootJoy, Kjus a dalších.

Bundy a vesty

Podkategorie

  • Bundy do deště

    Kvalitní dámské golfové bundy do deště jsou zárukou, že z golfového hřiště budete odcházet s příjemným zážitkem ze hry namísto nepříjemného prochladnutí. Vybírejte z řady bund z větru a voděodolných materiálů od značek jako Callaway, FootJoy, Under Armour,  a dalších.

  • Bundy proti větru

    Vítr na golfovém hřišti může být, obvzláště při chladném počasí, velice nepříjemný. Tento problém však snadno vyřeší kvalitní dámské golfové bundy proti větru. V naší nabídce najdete kvalitní bundy od značek jako Callaway, Under Armour či FootJoy.

  • Vesty

    Dámské golfové vesty zahřejí, aniž by omezovaly v pohybu. Neméně důležité jsou ovšem jako stylová součást outfitu každé golfistky. Vybírejte golfové vesty z příjemných materiálů, moderních střihů a decentních i pestrých barev od značek jako Callaway, Under Armour či FootJoy.

Aktivní filtry