Domů

Podkategorie

 • Hole

  Golfové hole a jejich správný výběr je klíčový pro kvalitní hru. Náš obchod nabízí golfové hole výrobců světových značek jako je Titleist, Callaway, XXIO, Srixon, Cleveland a další. S výběrem holí na míru Vám poradí fitting specialisté přímo od dodavatelů, kteří u nás pravidelně pořádají demo dny

 • Oblečení

  Móda vždy byla, je a bude důležitým aspektem golfu. Možností a stylů je v golfovém šatníku spousta, od klasického sportovního vzhledu Tigera Woodse po mírně excentrický styl Iana Poultera. Vytvořte si vlastní image a vybírejte golfové oblečení z naší nabídky světově proslulých značek jako Adidas, Kjus, FootJoy, Under Armour a dalších.

 • Boty

  Máme skladem širokou škálu pánských, dámských i dětských golfových bot od všech předních výrobců jako FootJoy, Under Armour, Adidas, Bridgestone a dalších. Vyberte si ze širokého výběru velikostí a šířky, barev, syntetických či kožených materiálů. V naší nabídce najdete boty vyhovující všem velikostem nohou, stylům i každému počasí.

 • Bagy

  Spolehlivý golfový bag je něco, co každý hráč potřebuje. Ať už zkušení profesionálové nebo začátečníci. Věřte nebo ne, ale výběr bagu může mít pozitivní nebo negativní vliv na vaši hru. Proto v naší nabídce najdete pouze bagy kvalitních značek jako Titleist, TaylorMade, Callaway a Bridgestone.

 • Vozíky

  Takřka každý golfista ví, že pravým opakem uvolněné procházky po pláži je trek s kompletním golfovým vybavením po dlouhém a kopcovitém hřišti. Kromě nepohodlí vám zvýšená námaha může ovlivnit i váš výkon na hřišti. Pokud chcete mít dostatek energie na hřišti, pořiďte si elektrický či klasický golfový vozík a v klidu se soustřeďte pouze na svůj výkon a radost ze hry. Nabízíme pouze kvalitní a osvědčené značky vozíků –  Motocaddy, BagBoy  a další

 • Míčky

  Existují pouze 2 věci, bez kterých se naprosto bezpodmínečně golf hrát nedá. Jsou to golfové hole a samozřejmě golfové míčky. Takže výběr golfových míčků není nic, co by bylo radno zanedbávat. V naší nabídce najdete golfové míče od uznávaných výrobců jako Titleist, Bridgestone, Srixon, Callaway a TaylorMade

 • Rukavice

  Golfové rukavice jsou důležitou součástí každé golfové soupravy. Pro správné držení hole je důležitá přilnavost. Bez rukavic golfisté nejsou schopni předvést to úplně nejlepší ze svých schopností. Pro perfektní kontrolu je potřeba zvolit vhodné golfové rukavice. Neměly by být příliš těsné ani příliš volné. V naší nabídce najdete rukavice top značek jako Footjoy, Titleist, Under Armour, TaylorMade či Bridgestone. Stačí si jen vybrat.

 • Doplňky

  Golfové doplňky jsou tu proto, aby vám pomohly k lepším výkonům, většímu pohodlí i zábavě při hře. Na trhu je opravdu veliké množství doplňků, a tak nelze jednoznačně říct, bez kterých se při golfu neobejdete. Ale věřte, že při prohlížení naší široké nabídky doplňků zjistíte, že by vám spousta z nich zpříjemnila chvíle strávené na golfovém hřišti. A to je přeci to nejdůležitější.

Počet produktů: 755

Zobrazení 1-12 z 755 položek

Aktivní filtry